VRH A

Vrh A se narodil 23.5.2005, maminka byla Rona Chodská zerda a otec Chabrun od Majky. Na světě jsme přivítali fenečku Ajku a pejska Arona. Ajka zůstala doma, ale bohužel nás ve svých nedožitých 3 letech opustila. Měla vrozenou srdeční nemoc.
Aronek odjel k Chomutovu.

VRH B

Vrh B jsme přivítali na světě 28.5.2017. Rodiči jsou Alma Black jantar a A3Ch. Dermont Jack Temný onyx. Narodili se tři fenky a čtyři pejsci. Betty zůstala u nás doma a stala se pokračovatelkou v naší chovatelské stanici. Bak nám zůstal v blízkosti domova a v současné době bydlí v nedalekých Velharticích, kde opatruje malý lidský přírůstek v rodině. Zároveň s námi chodil i na cvičák. Bastian našel domov v Borovech. Se svou paničkou má úžasný až obdivuhodný vztah a podnikají spolu často výlety a procházky. Bridget šla nejdál, až do Ostravy do rodného domu naší Almy. Má milující rodinu, mnoho pozornosti a stala se i matkou třech štěňátek. Berry a Brit odjeli k Příbrami. Oba našli také milující rodiny, kde jsou děti. Bailey zůstala v okresu Klatovy. Společnost dělá manželům důchodového věku. Máme radost, že čtyři naše odchovy zůstali v Plzeňském kraji.

VRH C

Vrh C se narodil 14.4.2021. Hrdými rodiči se stali Betty z Podmokelských pastvin a JCh., Ch. Gasthon ze Zevlova dvora. Narodili se dvě fenky a tři pejsci. Clary zůstala u nás doma. Calvik odjel do nedalekých Hoslovic, kde dělá radost mladému páru. Jeho rodina zkušenosti s choďákem má, takže věděli, do čeho jdou. Coudy našel nový domov u Přeštic. Rodina také už choďáka měla. Cup of Joy je temperamentní fenka, která se dostala k úžasné rodině do Prahy. Se svou mladou paničkou chodí na agility, pasení ovcí, poslušnost a uvidíme, co je chytne nejvíc a u čeho zůstanou. Cody odjel do Kytína, kde má velkou rodinu a dostatek lásky. Společnost mu dělají děti, což ocení každý choďák.